З’явилися подробиці про нову версію електрокара Renault Megane E-Tech Electric

Компанія Renault покращила доступну версію свого нового електромобіля. Renault Megane E-Tech Electric тепер доступний з акумулятором на 40 кВтг та технологією Boost Charge.

Як відомо, новий Megane E-Tech Electric EV40 доступний виключно із стандартною зарядкою. Тобто з бортовим зарядним пристроєм, що дозволяє досягти максимальної потужності 7 кВт у змінному струмі. Тепер модель EV40 доступна із зарядкою Boost Charge, за допомогою якої можна значно скоротити час очікування зарядного пристрою.

Після оновлення електромобіль отримав такі опції, як оповіщення про безпечну відстань, систему екстреного виклику, детектор втоми, електронну приладову панель, зовнішні дзеркала з електрорегулюванням та підігрівом, 18-дюймові легкосплавні диски, зарядний кабель режиму 3, систему допомоги при аварійному режимі.

ін У салоні є інформаційно-розважальна система OpenR Link з 9-дюймовим сенсорним екраном, 2 порти USB Type-C на передній панелі, карта гучного зв’язку, клімат-контроль.

Рушійною силою авто є електродвигун потужністю 130 к.с. та 250 Нм. Потужність передається на передню вісь. Він здатний до «сотні» електрокар прискорюється за 10 секунд. Максимальна швидкість обмежена на показнику 150 км/год.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!