З’явилося перше зображення гібридного Lamborghini Urus

Оновлений Lamborghini Urus показали на першому тизері. Італійська марка готується представити нову версію Urus, яка з моменту своєї появи у 2018 році була локомотивом її продажів. Цікаво, що перше офіційне фото рестайлінгового кросовера вирішили не розповсюджувати онлайн, а опублікували у друкованому журналі Lamborghini Magazine. На ньому видно лише фрагмент задньої частини кузова, а повністю «Урус» розкриють у другій половині 2024 року.

На фотографії зображено частину корми оновленого Urus з іншими ліхтарями, новим декором та видатнішим спойлером, який можна було побачити на шпигунських знімках. Назва марки переміщена з центру праворуч. У підписі до зображення Lamborghini обіцяє «потужніший досвід» і «сильніші емоції від водіння, ніж будь-коли»

Вже відомо, що у 2024 році Lamborghini попрощається з негібридним Urus, проте «вісімка» має залишитися в строю. Кросовер можуть обладнати установкою на базі V8 від Porsche Cayenne, що видає сумарно до 739 кінських сил і 950 Нм крутного моменту, з якою кросовер зможе кинути виклик Ferrari Purosangue. У такому разі слова про потужніший досвід будуть виправдані: нинішній Urus розвиває 666 сил і 850 Нм.

Крім того, Lamborghini буде легшим за Cayenne за рахунок деталей із вуглецевого волокна. Це означає, що італійський кросовер може обійти “донора” установки в розгоні до 100 кілометрів на годину, на яку Cayenne витрачає 3,6 секунди.

Гібридний Urus стане другою моделлю Lamborghini з PHEV-установкою після супергібрида Revuelto. У такому вигляді кросовер продаватиметься до 2029 року, а потім поступиться місцем повністю електричному наступнику. Він піде за серійною версією концепту Lanzador – першим в історії Lamborghini товарним електрокаром.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autoevolution.com