Європейські клієнти Volkswagen вже замовили понад 10 тисяч електричних мінівенів ID Buzz

Якщо не брати до уваги суто комерційні моделі, то Volkswagen ID. Buzz залишається чи не єдиним повністю електричним мінівеном на ринку, хоча за фактом постачання в Європі досі не почалися, а в США машина взагалі з’явиться лише у 2024 році після локалізації складання. Все це не завадило клієнтам компанії в Європі оформити понад 10 тисяч попередніх замовлень на ID. Buzz.

Про це в інтерв’ю Automobilwoche розповів Ларс Краузе (Lars Krause), директор із продажу комерційного транспорту Volkswagen.

Ще до початку поставок мінівен виявився розпроданим на кілька місяців вперед, оскільки виробнича програма підприємства в Ганновері передбачає складання 15 тисяч ID. Buzz до кінця цього року, а кількість замовлень вже перевищила 10 тисяч штук. Наступного року компанія сподівається випустити 60 тисяч екземплярів електричного мінівена, ціни на який для європейських клієнтів починаються з позначки 64581 євро з урахуванням податків.

Замовлення розподілилися цікаво: Норвегія виявилася лідером за кількістю бажаючих купити мінівен на електротязі (3400 замовлень), на домашньому для себе ринку Німеччини ID. Buzz поки знайшов 2500 бажаючих його купити, Нідерланди та Бельгія сформували по 1100 та 1000 замовлень, відповідно. До 2024 року німецький автогігант сподівається збільшити обсяги випуску ID. Buzz до 130 тисяч екземплярів на рік і охопити ринок Північної Америки за рахунок машин місцевого складання.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело automobilwoche.de