Японці випустили електричне раритетне авто за $8500

Японська фірма Blaze презентувала одномісний електрокар EV Classic з дизайном ретромобіля початку XX століття. Мініатюрна автівка здатна їздити по бездоріжжю, але купити модель можна тільки на замовлення в Японії.

Довжина EV Classic складає усього 2,3 метра. Ширина й висота – 1,17 та 1,16 м відповідно. Важить електрокар всього 200 кілограмів. Приблизно 10% ваги припадають на акумуляторну батарею.

Дизайн електромобіля відповідає всім канонами раритетних авто початку минулого століття: кабіна відкритого типу, відкриті колеса зі спицями, круглі фари. Від сучасних електрокарів взято світлодіодну оптику та гальмівні механізми.

Зазначається, що віддача електромотора відповідає розмірам: 4 кінські сили та 28 Нм крутного моменту. При такій низькій вазі цього цілком достатньо, щоб розігнатися до 50 кілометрів на годину. Без підзарядки автівка здатна проїхати 50 кілометрів. Повна зарядка батареї займає 8 годин.

Придбати Blaze EV Classic можна в чотирьох кольорах: сріблястому, чорному, зеленому і червоному. Доступні такі аксесуари, як чохол на кузов, запасний акумулятор та запасний адаптер змінного струму. Вартість електромобілю стартує від 880 000 єн, що дорівнює приблизно 8,5 тис. доларів США.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com