Японці створили спеціальний сплав для силових шин електромобілів

Японська компанія Showa Denko – найбільший незалежний виробник алюмінієвих пластин для жорстких дисків – почала просувати спеціальний алюмінієвий сплав для силових шин електромобілів. Новий сплав з високою теплопровідністю і міцністю може замінити в електромобілях мідні силові шини, за якими струм передається від батарей до інверторів і двигуна. Це зробить машини дешевшими і легшими, що збільшить дальність пробігу.

Компанія вже постачає новий алюмінієвий сплав ST60-HSM ряду виробників компонентів для електромобілів. За словами Showa Denko, електропровідність ST60-HSM еквівалентна електропровідності чистого алюмінію, але має підвищену міцність і високу термостійкість, що є ключовим фактором для використання нового сплаву в бортовій силовій системі електромобілів.

Алюмінієва шина зі сплаву ST60-HSM на 43% легші, ніж звичайна мідна шина і набагато дешевші. Це допоможе в зниженні витрат на компоненти і, в кінцевому підсумку, допоможе знизити вартість електромобілів. Крім того, автомобільна промисловість дбає про зменшення ваги автомобілів, щоб підвищити ефективність використання палива (заряду батарей) і збільшити відстань, яку можна подолати на одному заряді. Тому в галузі йде активний перехід від силового обладнання на основі міді до легшого обладнання на основі алюмінієвих сплавів в різних компонентах, включаючи джгути проводів та шини для з’єднання тягових та інших електродвигунів з перетворювачами та інверторами з генераторами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело sdk.co.jp

Коментарі
Завантаження...