Японці підкорили авторинок: названа найпопулярніша модель у світі

Автомобільний портал Focus2Move опублікував список найбільш продаваних легковиків на глобальному світовому ринку у 2020 році. Як зазначають автори дослідження, перше місце дісталося популярному японському седану Toyota Corolla. При цьому наступні чотири сходинки також зайняли представники японського автопрому.

Згідно з оприлюдненою статистикою, сукупні продажі Toyota Corolla минулого року становлять 1 097 556 одиниць, що на 10,5% менше, ніж у 2019 році. На другій сходинці рейтингу йде кросовер Toyota RAV4, який розійшовся тиражем 995 762 примірників. Це одна з трьох моделей в списку, яка показала зростання (+ 4,5%) в порівнянні з попереднім роком.

Замикає трійку лідерів прямий конкурент RAV4 – ще один японський кросовер Honda CR-V, в активі якого 736 980 продажів. Зазначається, що це на 9,2% нижче результату 2019-го року.

Список найпопулярніших моделей автомобілів у 2020 році за даними Focus2Move виглядає наступним чином:

Як видно, в рік глобальної пандемії COVID-19 з усієї “десятки” тільки Toyota RAV4, Nissan Sylphy та Toyota Yaris поліпшили продажі. Решта моделей розійшлися меншим тиражем, ніж у 2019 році. Фахівці прогнозують, що 2020 рік покаже значне зростання глобального автомобільного ринку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело focus2move

Коментарі
Завантаження...