Японці анонсували електрокар за 80 000 гривень

Як повідомляє японське видання Nikei, компанія з виробництва двигунів Nidec розробляє електромобіль стартова вартість якого буде складати приблизно 80 тисяч гривень. За словами виконавчого директора цієї компанії, вже в найближчому майбутньому на ринку електричних автівок почнуть продаватися електрокари нового класу – супердешеві транспортні засоби для міста.

Нагадаємо, що бюджетні електрокари, які може собі дозволити середньостатистичний водій, вже продаються й сьогодні. Наприклад, китайський автовиробник Wuling виробляє лінійку електромобілів за ціною приблизно від 120 тисяч гривень, якщо рахувати в українській валюті. Така низька ціна забезпечила дуже великі продажі у Китаї. Кількість реалізованих електромобілів Wuling перевищила за обсягами продажів Tesla Model 3 на китайському ринку.

Японці пішли ще далі та стверджують, що електрокари можуть бути ще дешевше. В найближчому майбутньому буде представлено новий бюджетний електромобіль Nidec за ціною приблизно 80 тисяч гривень. У їх виробництві чималу роль відіграватиме компанія Nidec з Японії. Інженери цієї компанії планують зменшити вартість електромоторів приблизно в п’ять разів.

Така низька ціна на електромобілі може повністю знищити традиційні автівки з ДВЗ. Зазначається, що супердешеві електрокари зможуть підвищити обсяг реалізації електричних автівок до 300 мільйонів на рік замість актуальних 90 мільйонів. Саме такі показники прогнозують аналітики в галузі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело nikkei.com