Експерти розповіли, які автомобілі кращі: японські чи корейські

Перед придбанням машини покупець прагне зібрати якнайбільше інформації про авто та оцінити, наскільки обраний ним автомобіль надійний та відповідає заявленій ціні.

Багато автомобілістів при пошуку кращого варіанту зосереджуються на країні, в якій знаходиться виробник авто. Причому одне з питань, що часто ставляться, звучить так: які автомобілі кращі – корейські чи японські? Експерти порталу ampercar.com перерахували переваги та недоліки машин з Південної Кореї та Японії.

Надійність – один із головних критеріїв, за яким вибирають автомобіль на вторинному ринку. Цей показник можна визначити лише на основі досвіду експлуатації, відгуків інших власників та статистики поломок. На щастя, така інформація є доступною. Щороку в різних країнах складаються рейтинги машин із найменшою кількістю поломок та неполадок.

Ще 20 років тому про корейські автомобілі говорили так само, як зараз про машини з Китаю. Японські виробники, такі як Toyota і Honda, вже здобули бездоганну репутацію в автомобільній індустрії з 70-х років минулого століття. Однак з часом ситуація змінюється. Сучасні технології, що використовуються, наприклад, компанією Hyundai, не поступаються останнім розробкам Toyota, а в чомусь навіть перевершують їх.

Слід зазначити, що серед усіх корейських автовиробників справді конкурентоспроможні автомобілі випускають лише Кіа та Hyundai. У той час як список відомих японських виробників автомобілів набагато ширший і включає такі бренди, як Toyota, Nissan, Honda, Mitsubishi, Subaru, Mazda і Suzuki.

Багато з двигунів, що встановлюються на автомобілі Kia і Hyundai в даний час, є допрацьованими ліцензійними копіями силових агрегатів від Mitsubishi. Проте ресурс японських моторів, зазвичай, перевищує корейські. Наприклад, 2,0-літрові двигуни G4KD і G4NA, що встановлюються на Kia Sportage і Hyundai Tucson, мають значно менший термін служби в порівнянні з донорським 4B11 від Mitsubishi.

Щодо коробок передач, то ситуація інша. Корейські автовиробники не відмовилися від використання класичних гідромеханічних АКПП на більшості авто. Японські марки масово переходять на варіатори, які вимагають дбайливої ​​експлуатації і мають менший ресурс.

А ось кузови автомобілів Kia і Hyundai більш схильні до корозії, тоді як залізо на японських автомобілях оцинковане, що виключає корозію навіть на 10-річних машинах. Однак по решті технічних аспектів автомобілі Kia і Hyundai давно зрівнялися з моделями японців.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!