Які автівки в Україні викрадають найчастіше?

Охоронна компанія Benish GPS оприлюднила рейтинг легковиків, які намагалися викрасти в Україні минулого року. Треба зазначити, що ця фірма встановлює охоронні системи з можливістю виїзду оперативної групи, та вони ретельно проаналізували усі випадки за 2020 рік. Зазначається, що за минулий рік компанія Benish GPS отримала близько 1100 викликів тривоги.

Найчастіше всього намагалися викрасти автівки наступних брендів:
1. Toyota (23%)
2. BMW (19%)
3. Mercedes-Benz (16%)
4. Land Rover (11%)
5. Lexus (8%)

Крім того, за популярністю крадіжок в список потрапили такі марки як Porsche, Audi, Renault, Mazda, Range Rover, Nissan, та Volkswagen. За статистикою Benish GPS, вкрасти машини злодії намагалися не тільки вночі, але і вдень. На світлий час доби випадає 48% від всіх сигналів тривоги.

Лідерами по викраденню стали Київ та Київська область (13%). Не сильно від столичного регіону відстали Дніпро та Дніпропетровська область (11%). Далі йдуть Львів й Львівська область (8%). На четвертій сходинці опинився Харків з областю (7%). По 5% від всіх тривог припали на Запорізьку, Хмельницьку та Івано-Франківську області.

У 51% датчики сигналу тривоги спрацьовували через відкриття дверей, багажника або капота. 32% випадків – від сильного удару або нахилу авто. У 5% поліцію викликали через низьку напругу або від’єднання акумулятора від автівки, а в 4% – через буксирування та переміщення авто з вимкненим запалюванням.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело sud.ua