Як правильно мити автомобіль в зимовий час

Зрозуміло, взимку слід скоротити кількість мийок авто, при цьому виключати їх повністю не можна через згубного впливу реагентів, якими посипають дороги в холодну пору року, на машину.

При цьому якщо низькі температури тримаються довгий час, краще утриматися від миття машини, оскільки інакше можливе виникнення «тепличних» умов, які і призводять до появи вогнищ іржі.

Тобто автомобіль покривається на холоді сухий кіркою солі і реагентів, а потім він з вулиці з холодним кузовом виявляється на мийці, де його поливають гарячою водою, розчиняючи цю кірку. І вся ця тепла суміш затікає в тріщини на кузові, залишається там і провокує корозію.

Крім того, різкий перепад температур може привести до появи тріщин на лакофарбовому покриття авто. Гарячий душ на морозі негативно позначається і на гумовій прокладці дверей, вікон і замків машини.

При цьому якщо слідувати певним правилам, можна уникнути перерахованих вище проблем. Для початку не треба починати мити автомобіль, який відразу заїхав в бокс прямо з морозу. Потрібно дати йому зігрітися протягом 10 – 20 хвилин.

Крім того, до початку процесу мийки необхідно обробити спеціальним захисним складом все гумові ущільнення кузова. Після мийки треба продути повітрям під тиском приховані отвори і порожнини авто заради видалення залишків вологи.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!