Xpeng Motors представила електричний седан P5

Вчора китайський виробник електромобілів Xpeng Motors представив седан P5 c новими функціями автономного водіння. Завдяки йому компанія прагне вирватися вперед на надконкурентному автомобільному ринку Піднебесної. P5 є третьою серійною моделлю Xpeng і виступає в якості прямого конкурента Tesla Model 3.

Китайська компанія повідомила, що оголосить ціни на новий електромобіль на автосалоні в Шанхаї 19 квітня. Проте, вже відомо, що вартість авто буде нижчою, ніж у попередньої моделі Xpeng P7, яка коштує близько $35 тисяч. Наприклад, вартість Tesla Model 3 в Китаї починається від $37500. Xpeng заявляє, що нове авто вийде на ринок Китаю в третьому або четвертому кварталі цього року. Крім того, електромобіль буде доступний і в Норвегії, яка стала для Xpeng першою за межами Китаю. У майбутньому компанія планує вийти й на інші європейські ринки.

Щоб виділятися на тлі конкурентів, Xpeng впроваджує в свою продукцію передові технології автономного водіння. Наприклад, седан P5 може похвалитися наявністю датчика LiDAR, що дозволяє вимірювати відстань до об’єктів за допомогою лазерних променів. Крім цього, автомобіль зможе створювати об’ємні моделі перешкод, що допоможе йому розрізняти пішоходів, велосипедистів, дорожні роботи та інші транспортні засоби навіть у темряві.

Xpeng також представила оновлену версію системи допомоги водієві XPILOT 3.5, яка привносить можливість автономного виконання автомобілем таких завдань, як зміна смуги руху і навіть обгін інших транспортних засобів. Раніше ці функції були доступні тільки при їзді по автомагістралях, але тепер їх можна використовувати і в місті.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnbc.com

Коментарі
Завантаження...