Xiaomi збирається випускати розумні електромобілі

Для цього Xiaomi створила дочірню компанію і планує інвестувати в неї понад 11 млрд доларів протягом 10 років.

Китайський виробник смартфонів Xiaomi заявив про вихід на новий для себе ринок автомобілів. Компанія створює дочірнє підприємство для управління бізнесом розумного електротранспорту (Smart Electric Vehicle Business). Іншими словами, Xiaomi планує випускати інтелектуальні електромобілі. Спочатку про це повідомив Девід Лю (David Liu), який відповідає за роботу з глобальними соціальними мережами, а потім інформація з’явилася на офіційній Twitter-сторінці компанії.

Спочатку Xiaomi має намір інвестувати у свою нову дочірню компанію 10 млрд юанів (приблизно 1,52 млрд доларів) і ще 10 млрд доларів протягом наступних десяти років. У компанії заявили, що глава Xiaomi Лей Цзюнь виконуватиме обов’язки генерального директора підрозділу розумних електромобілів.

Днями з’явилася інформація, що Xiaomi зараз веде переговори про використання заводу Great Wall Motor Company для виробництва власних електромобілів для масового ринку. При цьому остання може надати промисловому гіганту своїх інженерів, щоб допомогти в цьому процесі. Обидві компанії відмовилися від коментарів, але джерела стверджували, що на початку тижня від них буде офіційна заява.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...