Xiaomi SU7 та Xiaomi SU7 Max вже прибули до магазинів: їх можна роздивитися, але лише зовні

Автомобілі Xiaomi SU7 вже прибули до магазинів, де Xiaomi Motors приймає попередні замовлення на свій перший автомобіль. Повідомляється, що співробітники магазину першими отримали можливість його замовити.

Зараз у флагманському автомобільному магазині Технологічного парку Xiaomi виставлено дві версії, Xiaomi SU7 та Xiaomi SU7 Max. Багато співробітників і відвідувачів розглядають автомобілі, але при цьому в салон, як і раніше, нікого не пускають.

Засновник компанії Лей Цзюнь офіційно повідомив, що перший автомобіль Xiaomi буде випущено 28 березня. При цьому Xiaomi Motors провела презентації машин у 59 магазинах у 29 містах по всій країні. Лей Цзюнь підтвердив, що кількість людей, які записуються на презентацію, збільшилася на понад 100 000 за один день.

Китайські користувачі бурхливо обговорювали простір другого ряду в автомобілі Xiaomi SU7. Дехто вважає, що місця для пасажирів другого ряду в цій машині буде дуже мало. У відповідь на це офіційний представник Xiaomi опублікував відеоролик.

CarNewsChina очікує, що ціна складе близько 42 000 доларів. Лу Вейбінг, президент Xiaomi Group, прямо заявив, що Xiaomi SU7 не буде дешевим автомобілем.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ithome.com