Виробник електромобілів Xpeng Motors побудує в Ухані новий великий завод

Китайський виробник електромобілів Xpeng Motors уклав угоду з владою міста Ухань, в рамках якої буде здійснено будівництво нового заводу компанії. Майбутній завод Xpeng в Ухані буде виробляти до 100 тис. електромобілів щорічно, а його будівництво пройде за підтримки місцевої влади.

«Популярність розумних електромобілів в Китаї зростає. У нас є довгострокові стратегічні плани, що дозволяють охопити трансформацію цього сектора. Розширення наших можливостей в таких ключових центрах, як Ухань, відіграє вирішальну роль. Стратегічне розташування міста Ухань, як центру виробництва і розподілу автомобілів, сприятиме подальшому вдосконаленню нашої мережі управління ланцюгами постачання, продажів і розповсюдження», – заявив виконавчий директор Xpeng Хе Сяопен (He Xiaopeng).

Вартість майбутнього заводу Xpeng, який розташується на площі в 733 тис. м², що не була озвучена. Також невідомо, коли планується його введення в експлуатацію. В автомобільній промисловості зазвичай проходить від року до півтора року з моменту початку будівництва до запуску самого виробництва.

В цей час Xpeng виробляє автомобілі на підприємствах, розташованих в Чженхоу і Чжаоцин. Ще один завод, розташований в Гуанчжоу, знаходиться на етапі будівництва. Варто також відзначити, що в кінці минулого року китайська компанія почала постачання своєї продукції на ринки країн європейського регіону.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело seekingalpha.com

Коментарі
Завантаження...