Виробник електрокарів Rivian виходить на фондовий ринок

Очікується, що компанія Rivian вийде на фондовий ринок вже в цьому році з загальною вартістю акцій більш ніж в 50 мільярдів доларів. Звичайно, багато в чому це засноване на тому факті, що електрична вантажівка Rivian R1T, як очікується, вийде на ринок раніше конкурентів. Зазначимо, що електричний фургон Rivian фактично вже знаходиться у виробництві, хоча й в невеликій кількості.

Звичайно, у Rivian вже є багато інвесторів з такими гучними іменами, як Amazon, Ford та інші. Ці перші дві компанії також є її найбільшими клієнтами з бізнесу: інтернет-магазин і хмарне сховище розмістили величезне замовлення на доставлення електрокарів в розмірі 100 000 штук; “блакитний овал” замовив електричний кросовер-позашляховик.

Як стверджують інсайдери, компанія Rivian щільно співпрацює з Ford. Цікаво відзначити, що Rivian дотримується традиційного шляху виходу на біржу через первинне публічне розміщення акцій (IPO). Останнім часом ряд компаній, пов’язаних з електромобілями, використовували спеціалізовану компанію з придбання (SPAC), яка може мати менше нормативних перешкод і працювати швидше.

Нагадаємо, компанія Nikola Motor Company, ймовірно, одна з найвідоміших з таких автовиробників. У таких випадках компанія, створена виключно з метою привернути увагу публіки до перспективного стартапу, досягає своєї мети. Електричний пікап Rivian R1T повинен почати надходити до покупців в червні цього року, а незабаром після цього почнеться постачання позашляховика R1S.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело insideevs.com