Volvo втричі збільшить виробничі потужності через популярність електрокарів

Потужності по збірці електромобілів на підприємстві в Генті збільшаться більш ніж в три рази і складуть близько 60% від загальної виробничої потужності заводу.

Компанія Volvo в три рази збільшить виробничі потужності на своєму заводі з виробництва електромобілів в Генті (Бельгія). Як говориться в прес-релізі бренду, таке рішення прийнято через стрімко зростаючий попит на «зелені» автомобілі. Так, частка автомобілів лінійки Recharge в загальному обсязі продажів Volvo зросла більше ніж в два рази в порівнянні з 2019 роком.

«Оскільки ми продовжуємо електрифікувати весь модельний ряд і збільшуємо потужності з виробництва електромобілів, Гент стає справжнім флагманом нашої глобальної виробничої мережі», – пояснив старший віце-президент з виробництва і логістики Volvo Cars Хав’єр Варела.

За словами топ-менеджера, до 2022 року потужності по збірці електромобілів на підприємстві в Генті збільшаться більш ніж в три рази в порівнянні з сьогоднішнім рівнем і складуть близько 60% від загальної виробничої потужності заводу.

На даний момент на заводі в Генті виробляється гібридна версія XC40 і перший повністю електричний автомобіль шведського бренду – XC40 Recharge. «Зелений» кросовер комплектується двома електромоторами — по одному на кожній з осей. Сумарна потужність становить 408 к. с. і 660 Нм крутного моменту. Розгін до сотні займає у електрокара 4,9 секунди. Максимальна швидкість – 180 км на годину.

Машина оснащується комплектом акумуляторів на 78 кВт*год. На одному заряді кросовер може проїхати до 400 кілометрів. Поповнити запас енергії за допомогою системи спеціальної швидкої зарядки з 0 до 80% можна приблизно за 40 хвилин.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co