Volvo привезла в Україну новий електричний кросовер із запасом ходу понад 600 км (фото)

В Україні стартували продажі електричного кросовера Volvo EX30. На наш ринок новинки прибула майже через рік після офіційної презентації.

Volvo EX30 — це зменшена версія семимісного флагманського кросовера Volvo EX90. В автомобілів ідентичні передні панелі з «перекресленим» логотипом бренду та світлодіодні Т-подібні передні фари.

Габаритна довжина Volvo EX30 — 4233 мм, ширина — 1836 мм (2032 мм з дзеркалами), висота — 1549 мм. Розмір колісної бази — 2650 мм. Споряджена маса кросовера — від 1840 до 1960 кг залежно від комплектації.

Салон — п’ятимісний з двосекційним заднім рядом, що повністю складається в підлогу та обладнаний кріпленнями для дитячого крісла.

У стандартній комплектації електромобіль отримав триспицеве мультикермо та 12,3-дюймовий вертикальний сенсорний центральний дисплей з підтримкою популярних застосунків Google Assistant, Google Maps та Google Play. Також є 4 порти USB-C, бездротова зарядка для смартфона, 5G та 12-вольтова розетка для підключення електроприладів з багажним відділенням. Програмне забезпечення кросовера оновлюється «по повітрю».

Кросовер доступний у трьох комплектаціях: Single Motor, Single Motor Extended Range та Twin Motor Performance. Потужність силових установок коливається від 272 до 428 кінських сил, а запас ходу – від 344 до 660 км.

Новинка отримала широкий набір систем активної безпеки та допомоги водієві. У тому числі утримання в смузі руху, систему Intelligent Speed Assist (ISA), систему Lane Departure Warning, попередження про зіткнення, автоматичне гальмування після удару, підрулювання для ухилення від пішоходів та велосипедистів та багато іншого.

В Україні ціни на Volvo EX30 стартують від 1 312 191 грн.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!