Volkswagen знімає з виробництва електричний e-Golf

З конвеєра заводу Volkswagen в Дрездені зійшов останній електричний e-Golf.

Машина вийшла на ринок в 2014-му і випускалася на підприємстві Volkswagen у Вольфсбурзі до літа нинішнього року. У березні 2017 року електричне авто паралельно став вироблятися на заводі в Дрездені — інакше, як відзначають в компанії, Volkswagen не зміг би задовольнити зростаючий попит на модель.

Силами 2-х виробничих майданчиків Volkswagen випустила в цілому 145561 машину e-Golf, що стала, за даними компанії, однією з найпопулярніших в Європі електромобілів. Найбільшим попитом e-Golf користувався в Норвегії і у себе на батьківщині в Німеччині.

На початку наступного року Volkswagen почне реконструювати виробничі потужності підприємства в Дрездені. Процес переналагодження обладнання повинен зайняти 3 тижні, після чого, в кінці січня, на конвеєр встане новий електричний ID.3.

З листопада минулого року, нагадаємо, новий ID.3 випускається на заводі Volkswagen в Цвіккау. За даними компанії, покупцям вже передано понад 28 тис. одиниць авто. Базова версія ID.3 буде коштувати на ринку Європи менше ніж 30 тис. євро, замовлення на неї почнуть прийматися на початку наступного року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co