Volkswagen змушений зупинити виробництво популярного кросовера

Для Volkswagen T-Roc не вистачає деталей.

Виробництво популярного Volkswagen T-Roc буде зупинено. Модель T-Roc, яка за підсумками першої половини 2023 виявилася найпопулярнішим кросовером Volkswagen, збирають на заводі в Португалії. Як повідомляє Automotive News із посиланням на лист, який отримали п’ять тисяч робітників португальського підприємства, у вересні випуск T-Roc доведеться призупинити на кілька тижнів через відсутність комплектуючих – не вистачає деталей двигуна.

За 2022 рік Volkswagen виробив понад 231 тисячу екземплярів T-Roc. Модель користується успіхом на ринку, і за першу половину цього року вона стала найбільш продаваною серед усіх інших автомобілів Volkswagen в Європі. На підході вже друге покоління T-Roc – цей кросовер стане одним із останніх із ДВЗ, поряд із новим Tiguan. Його прем’єра очікується у 2024 році.

Поки ж Volkswagen виробляє в Португалії T-Roc першої генерації, хоч і з перебоями – у першій половині вересня лінія складання моделі піде в простий на кілька тижнів через відсутність комплектуючих. Automotive News припускає, що дефіцит деталей неминуче торкнеться й інших автомобілів Volkswagen, побудованих на платформі MQB.

Варто відзначити, що відкрита версія T-Roc Сabrio виробляється не в Португалії, а в Німеччині. Чи позначиться проблема з комплектуючими на випуску крос-кабріолету, поки що невідомо.

Наприкінці липня повідомлялося, що Volkswagen скорочує виробництво електрокарів через низькі продажі. Йдеться про ID.4 та ID.7, які випускають у німецькому Емдені: попит на них виявився майже на третину нижчим за спочатку заплановані виробничі показники.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!