Volkswagen змушена призупинити складання електромобілів у Німеччині

Як мінімум частину жовтня два підприємства Volkswagen, на яких збираються електромобілі, простоюватимуть, а сотні робітників буде звільнено, оскільки попит на цей тип транспортних засобів у Європі демонструє зниження на тлі погіршення економічної ситуації та відмовила владі від субсидування відповідних покупок.

За інформацією Bloomberg, на підприємстві в Цвікау випуск електромобілів Volkswagen ID.3 та Cupra Born буде скорочено до 16 жовтня, а складання ID.3 на підприємстві в Дрездені буде повністю зупинено у перші два тижні жовтня. У другій половині місяця Volkswagen розраховує відновити випуск електромобілів на цих європейських підприємствах, але з майданчика в Цвікау мають піти 269 робітників, чий річний контракт спливає цієї осені. Співробітники спочатку приймалися за тимчасовою схемою, тому оптимізація чисельності персоналу є плановою.

До 70% транспортних засобів Volkswagen, що випускаються у Цвікау, є електромобілями, що реалізуються корпоративним клієнтам. Це найбільше підприємство концерну в Європі, що спеціалізується на збиранні електромобілів. Попит на них почав знижуватись через погіршення економічної ситуації в регіоні, а додатково погіршило проблему рішення влади припинити з вересня субсидування покупок легкового електротранспорту корпораціями. Торішнього серпня це спричинило сплеск реєстрацій електромобілів юридичними особами на 171 %, але у вересні попит на цьому напрямі помітно знизився.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело bloomberg.com