Volkswagen зіткнувся з проблемами в області автономних технологій

Цілі Volkswagen по автономному водінню стикаються з величезними проблемами. Німецький автовиробник ось-ось почне свою агресивну стратегію.

Volkswagen Group прагне стати не просто виробником електромобілів, а ще й лідером в області технологій автономного водіння. Переконати покупців перейти від автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння до електрокарів вже досить складно, але німецький автовиробник також хоче переконати їх в тому, що ці електромобілі одного разу зможуть безпечно керувати собою. Генеральний директор VW Group Герберт Дисс поставив перед собою мету запустити автономні транспортні засоби до кінця десятиліття.

«Ми очікуємо, що до 2030 року ми побачимо роботу автопарку, а також приватні автомобілі, які будуть їздити автономно в деяких місцях», – сказав він. «Будуть невдачі, але це все одно вісім або дев’ять років. Це може бути трохи раніше, а може бути й трохи пізніше. Для цього залучаються величезні ресурси розвитку в усьому світі».

Встановити обладнання і програмне забезпечення для автономного водіння в новий Porsche Taycan або Volkswagen ID.4 не так вже й складно. Тестування планується почати в наступному році. Дисс і багато інших серйозно стурбовані безпекою. Наприклад, Tesla недавно представила клієнтам свою платформу Full Self-Driving V9, але не всі, включаючи регуляторів безпеки, впевнені, що це безпечно. Час покаже.

Ще одна важлива область, яка потребує рішень, – це безпека даних. В Європі, відзначає Дисс, «дані спочатку належать нашим клієнтам», але це не відноситься до інших ринків, таких як Китай, де дані вважаються загальним благом, доступним для загального блага. В Америці дані в основному розглядаються як економічне благо, не є загальнодоступними, але залишаються в компаніях, в Google, в Apple, щоб служити загальному благу.

Нелегко запропонувати так звану універсальну систему безпеки програмного забезпечення для безпілотних автомобілів, тому що різні країни по-різному ставляться до конфіденційності інформації. Не варто очікувати, що до 2030 року думка урядів цих країн зміниться, тому Volkswagen повинен пропонувати інноваційні та творчі рішення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...