Volkswagen запустив виробництво нового електричного купе-кросовера

Компанія Volkswagen розпочала виробництво нового електричного купе-кросовера ID.5.

Дебют третього серійного електрокара марки Volkswagen відбувся на початку листопада 2021 року. Технологічних відмінностей від моделі ID.4 у новинки небагато: крім похилих дахів і на 17 мм більшої довжини кузова моделі практично ідентичні. Втім, у Volkswagen позиціонують електрокар ID.5 як більш спортивну та елегантну електричку.

Volkswagen ID.5 запропонують у трьох комплектаціях. Початкова — Pro оснащується 174-сильним електромотором на передній осі та акумулятором на 77 кіловат-годину. До першої «сотні» такий електрокар ID.5 розганяється за 10,4 секунд, а максимальна швидкість буде обмежена на позначці у 160 км/год.

Монопривідне крос-купе можна придбати з пакетом Performance (47 550 євро). Тоді потужність двигуна зросте до 204 «коней», а розгін до «сотні» становитиме 8,4 секунди. На максимальну швидкість при цьому збільшення продуктивності не вплине. Зате запас ходу обох передньопривідних модифікацій Volkswagen ID.5 однаковий — 521 км без підзарядки за циклом WLTP.

У версії ID.5 GTX кожна вісь матиме власний електродвигун, а пікова потужність досягатиме 299 кінських сил. Першу «сотню» електромобіль набирає за 6,3 секунд, а обмежувач швидкості відсунутий до позначки 180 км/год. Запас ходу цієї версії становитиме 491 км.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!