Volkswagen виплатить автовласниками 42 мільйони доларів за небезпечні подушки безпеки

Німецький автомобільний концерн Volkswagen виплатить американськими власниками 42 мільйони доларів за подушки безпеки Takata. Небезпечними піропатронами для подушок безпеки можуть бути оснащені 1,35 мільйона авто у США.

Як відомо, дефект у подушках в окремих випадках призводить до їх розриву і розкидання небезпечних металевих фрагментів. Це стало причиною найбільшого відкликання автомобілів у історії автопрому. Наразі відомо про 19 летальних випадків у США, викликаних несправністю цих системи безпеки.

Нагадаємо, в квітні Honda заявила про 19-й випадок смерті в США, пов’язаний з розривом інфлятора подушки безпеки Takata з 2009 року – 16-й випадок смерті одного з її автомобілів.

Наразі відклична кампанія подушок Takata охоплює автомобілі 19 найбільших автовиробників по всьому світу.

У листопаді 2015 року після багатомісячного розгляду американський регулятор – Національне управління безпекою руху на трасах (NHTSA) – виписало фірмі Takata найбільший у своїй історії штраф на 70 мільйонів доларів. За деякими оцінками, збитки компанії через дефектні подушки безпеки  досягли 11 мільярдів при власній капіталізації у 340 мільйонів доларів. Через це компанія збанкрутувала.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...