Volkswagen вважає створення електромобіля за 20 000 євро неможливим, але намагається знайти рішення

Глава напрямку пасажирських автомобілів Volkswagen Томас Шефер (Thomas Shafer) в інтерв’ю виданню Automobilwoche пояснив, куди німецький автогігант рухатиметься у сфері створення електромобілів. В даний час серійний випуск електромобіля за 20 000 євро неможливо, але Volkswagen буде працювати над зниженням витрат через масштаби виробництва і його вертикальну інтеграцію.

Принагідно Шефер заявив, що від легендарних торгових найменувань типу Golf, Tiguan і GTI концерн зрікатися у зв’язку з переходом на електротягу не стане, але волітиме відродити їх у нову еру з урахуванням наступності. Наприклад, електромобіль Golf повинен буде мати досить низьку лінію даху, і той же ID.3 в його нинішніх контурах на цю роль не підходить. Volkswagen взагалі вважає за краще дочекатися переходу на нову платформу SSP для випуску суто електричного варіанту Golf, а станеться це не раніше 2026 року, за словами Шефера.

Електричний Tiguan може з’явитися раніше, оскільки Volkswagen вважає за можливе використовувати для випуску такого кросовера платформу MEB+, яка до 2026 року ляже в основу не менше десяти нових моделей. На ній буде побудований і недорогий електромобіль вартістю 25 000 євро, який нещодавно демонструвався під найменуванням ID2.all, а почнеться випуск в 2025 році.

Томас Шефер заявив, що за нинішньої вартості тягових батарей не можна налагодити випуск електромобілів вартістю 20 000 євро, але Volkswagen готовий працювати над вирішенням проблеми. Вертикальна інтеграція виробництва за прикладом Tesla може стати одним із способів зниження витрат, а також Volkswagen розраховує домогтися економії на масштабах виробництва. З 2033 року марка Volkswagen у Європі продаватиме лише електромобілі, повністю відмовляючись від ДВЗ на місцевому ринку.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co