Volkswagen продемонстрував новий флагманський електричний кросовер

Автовиробник Volkswagen продовжує розширювати модельний ряд повністю електричних кросоверів. Нещодавно на сайті міністерства промисловості КНР опублікували зображення нової флагманської моделі ID.6 X.

Нагадаємо, що концептуальний Volkswagen ID Roomzz, за мотивами якого і розроблений найбільший електрокар німецької марки ID.6 X, продемонстрували в рамках шанхайського автосалону весною 2019 року.

Довжина автомобіля складає 4 876 мм, ширина — 1 848 мм, висота — 1 680 мм, колісна база — 2 965 мм. Новинка вражає своєю місткістю і за цим показником перевершує найбільший автомобіль в європейській лінійці Volkswagen — кросовер Touareg.

Дивлячись на фотографії, можна сказати, що екстер’єр серійної модифікації машини має багато спільного зі своїм концептом. Тут та ж оптика, схожі бампери і збільшені колісні арки.

В якості силового оснащення ID.6 X виступає 204-сильний електродвигун з обертовим моментом 310 Нм, а також комплект високоефективних акумуляторів. Доступний задній або повний привід. Запас ходу на одному заряді – 600 км.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!