Volkswagen представив новий електромобіль Volkswagen ID. GTI (фото)

У рамках виставки IAA Mobility у Мюнхені відбулася прем’єра електричного концепту Volkswagen ID. GTI. Новинка дає конкретне уявлення про те, як німецький автовиробник збирається перенести культовий бренд GTI у повністю електричну сферу.

Прототип побудований на електричній модульній платформі MEB. Його серійна версія має з’явитися на ринку протягом 2-3 років.

«Ідеальне поєднання задоволення від водіння та повсякденного використання – ось що означають три літери GTI протягом кількох десятиліть. З ID. GTI Concept переносимо ДНК GTI в електричну епоху. Він залишається спортивним, культовим, технологічно прогресивним і доступним, але тепер у новій інтерпретації світу завтрашнього дня: повністю електричний та надзвичайно емоційний. Тут ідеально поєднуються задоволення від водіння та екологічність. Це означає, що GTI має майбутнє – і для нашого бренду, і для фанатів», — заявив головний виконавчий директор Volkswagen Томас Шефер.

Volkswagen ID. GTI Concept побудований на базі представленого в березні 2023 ID.2all, майбутнього електричного компактного автомобіля марки вартістю близько 25 тис. євро.

Вдаватися в технічні параметри та розкривати потужність силової установки і запас ходу концептуального Volkswagen ID. GTI виробник не став.

Нагадаємо, днями Volkswagen представив новий універсал Passat. Новинка отримала назву Passat Variant.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!