Volkswagen планує випустити повністю автономні таксі до 2025 року

Інтернет-джерела повідомляють про те, що концерн Volkswagen до середини поточного десятиліття розраховує представити повністю роботизовані таксі на базі електричних мікроавтобусів ID Buzz.

Раніше в поточному році в Volkswagen продемонстрували, як може виглядати робомобіль на базі названого електричного мінівена. Для автомобіля передбачено застосування платформи Argo AI – це технологія автономного водіння, в яку спільно інвестують Ford і VW.

Система Argo AI передбачає використання широкого набору датчиків: це камери, лідари ближнього і далекого діапазонів дії, радари, мікрофони та ін. Платформа дозволяє комп’ютеру отримувати всеосяжне уявлення про навколишнє оточення.

Повідомляється, що Volkswagen до 2025 року планує представити мікроавтобус ID Buzz з четвертим рівнем автоматизації: такі машини зможуть рухатися самостійно в більшості ситуацій. І все ж за кермом автомобілів повинна буде знаходитися людина, готова взяти керування на себе в екстреній ситуації.

Зараз Volkswagen тестує систему Argo AI в шести регіонах в Сполучених Штатах. Пізніше в поточному році випробування почнуться в Мюнхені (Німеччина) і Пенсільванії (США). Втім, потрібно відзначити, що поки роботи над автопілотом четвертого рівня для ID Buzz далекі від завершення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело thedrive.com

Коментарі
Завантаження...