Volkswagen оновить програмне забезпечення своїх електромобілів

Німецький концерн офіційно оголосив про глобальне оновлення «по повітрю» всієї лінійки ID.

Volkswagen заявив про оновлення систем своїх електромобілів. За словами виробника, з цього літа тепер подібні поновлення стануть регулярними, обіцяється, що вони будуть виходити кожні 12 тижнів.

В першу чергу варто відзначити, що машини будуть завантажувати апдейти «по повітрю». Як запевняють в Volkswagen, це робить бренд першим і єдиним великим виробником, який зробив цю інноваційну технологію доступною для своїх клієнтів на широкій основі. Це не зовсім вірно, адже рівно тим же самим займається Tesla, яка однією з перших запровадила таку схему.

Поки що точно не можна сказати які зміни в програмному забезпеченні отримають автомобілі. Марка обіцяє поліпшення в роботі, підвищення продуктивності та комфорту.

Мабуть Volkswagen врахував всі помилки свого підконтрольного бренду Porsche, якому нещодавно довелося відкликати майже всі випущені автомобілі через втрату потужності. Повідомлялося, що «Порш» не став оновлювати ПЗ своїх машин, бо вважає проблеми занадто серйозні, щоб вирішувати їх в режимі онлайн.

VW прекрасно розуміє труднощі, що існують в системах модельної лінійки ID. Особливо сильно вони проявилися під час запуску продажів ID.3, ПЗ яких в кінцевому підсумку довелося перепрошувати в масовому порядку.

Цікаво, що оновлення доступні для моделей ID.3, ID.4 і ID.4 GTX. Судячи з усього китайські ID.6 поки залишаться без апдейта бортової системи.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...