Volkswagen готує новий недорогий кросовер

Недорогий кросовер Volkswagen Tiguan 3 покоління раніше представили офіційно з повністю новим дизайном у фірмовому стилі німецького бренду. Тепер у компанії створили збільшений варіант цієї моделі. Машину показали на перших фото.

Дизайн все ще тримають у секреті, проте машину вже показали на фото у мережі під час дорожніх випробувань. Деталі розповідає OBOZ.ua із посиланням на Carscoops.

На зображеннях показали новий кросовер VW до прем’єри, яка очікується до кінця 2024 року. Автомобіль називається Volkswagen Tayron. Але, наприклад, у США машину можуть вивести на ринок під ім’ям VW Tiguan та продавати лише як 7-місний кросовер. Європейські покупці також отримають цей автомобіль.

Загалом у моделей Volkswagen досить простий дизайн і всі вони виконані в загальній стилістиці. Тому новий збільшений VW Tiguan має отримати знайому зовнішність.

Різниця – у габаритах. Колісна база збільшеного розміру разом із подовженими задніми дверима запропонує практичний місткий салон з трьома рядами крісел для великої родини.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!