Воднева Toyota Mirai встановила рекорд пробігу на одному баку

Аналогічний рекорд з 2019 року утримував hyundai Nexo, який подолав близько 778 км шляху французькими дорогами, фінішувавши з запасом ще близько 49 км.

З виходом на європейський ринок нового воднемобіля Toyota Mirai французи вирішили повторити подвиг, заправивши баки автомобіля на водневій станції Hysetco в Орлі, поблизу Парижа, а маршрут пролягав по дорогах загального користування на південний захід від столиці.

Всього машина змогла подолати 1003 км, при цьому залишку палива в баках, як запевняють бортової електроніки, вистачило б ще на 9 км. Нагадаємо, що Mirai має три резервуари на 5,6 кг водню, тобто середня витрата склала 0,56 кг на 100 км.

У компанії ж запевняють, що їх воднемобіль може проїхати до 650 км, тому легко собі уявити, на які жертви під час установки рекорду пішли пілоти, що керували машиною.

У рух оновлений Toyota Mirai приводиться електродвигуном, віддача якого становить 182 к.с. Вартість моделі у Франції стартує з позначки в 74900 євро без урахування субсидій, що еквівалентно сумі в 6,69 млн руб за актуальним курсом.

До речі, власником офіційного рекорду Гіннесса по дальності ходу на одному баку палива вже десять років залишається дизельний Volkswagen Passat 1.6 TDI BlueMotion. За три дні хорватські журналісти проїхали на ньому без дозаправки 2545,8 км, тобто середня витрата склала 3,08 л/100 км.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co