Водії зможуть отримувати гроші за порушення ПДР іншими учасниками руху

У Міністерстві внутрішніх справ розробляють новий проект закону, який дозволить самостійно фіксувати порушення ПДР інших водіїв. За відправку фіксації правопорушення пропонується встановити винагороду в розмірі 10% від суми штрафу.

“Ми вивчили світовий досвід, коли кожен телефон в машині, якщо його правильно встановити, фіксує порушення ПДР. Водієві достатньо клікнути на екран і поліція отримає інформацію про порушення. Якщо нам вдасться реалізувати всі задумані проекти, то безпеку на дорогах України буде, як в Швеції “, – повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Геращенко зазначив, що водіям, які хочуть допомогти правоохоронцям у усунення правопорушень, необхідно зарееструватіся в додатку “Дія”, де за допомогою смартфона зможуть фіксувати порушення ПДР, вчинені іншими учасниками дорожнього руху, і відправляти їх співробітникам поліції для складання протоколів.

За його словами, планується, що водії, які будуть допомагати поліції фіксувати порушення, будуть отримувати 10% від суми штрафу, який заплатить порушник.

У той же час, подібного характеру фіксації порушень правил дорожнього руху будуть виступати як доказ правопорушення в судах.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...