Водії створили на сайті Кабміну петицію щодо здешевлення автогазу

Днями на сайті Кабміну з’явилася петиція з вимогою знизити вартість зрідженого газу для автомобілістів. Серед іншого, автори петиції пропонують запровадити для автогазу такі ж пільги у плані оподаткування, як зараз діють на бензин та дизельне паливо.

Серед подібних пільг автор петиції пропонує запровадити нульовий акциз на газ, знизити ПДВ, спростити процедуру реєстрації ГБО та створити цільові програми для стимулювання розвитку альтернативних палив в Україні.

“Україна має дуже великий автопарк, який за останні 10 років переобладнано під використання пропан-бутану. Це позитивно впливає на екологічну ситуацію та знижує фінансове навантаження на бюджети громадян та бізнесу (через привабливішу ціну)”, – йдеться у петиції.

Водночас автор впевнений, що останніми роками в Україні створюються умови, які навпаки протидіють розвитку альтернативного ринку палива. Петицію 25 квітня зареєстрував громадянин Олександр Покорм’яко. На даний момент петиція зібрала 575 підписів із 25 000 потрібних, до кінця збору підписів залишається 87 днів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело auto.bigmir.net