Водіям назвали ознаки швидкої поломки кондиціонера у машині

Більшість власників автомобілів починають замислюватися про стан кліматичної установки лише тоді, коли вона перестає працювати у спеку. Власник сервісного центру із заправки та обслуговування автокондиціонерів розповів в інтерв’ю порталу ampercar.com, як уникнути сюрпризів.

Кондиціонер, як і будь-який технічний пристрій, може вийти з ладу, якщо власник не стежить за його станом. Зазвичай проблеми не виникають раптово – їм передують певні ознаки.

Завдання автовласника – вловити ці сигнали заздалегідь і вирішити проблеми, щоб уникнути значних витрат і незручностей.

Навіть повністю справні автомобільні кліматичні системи поступово втрачають холодоагент, який циркулює у них під тиском. Це відбувається тому, що ідеально герметичних з’єднань в автомобільних кліматичних системах просто не буває. Тому втрати холодоагенту – це неминуче явище. І якщо не стежити за цим процесом, холодоагент може зникнути повністю із системи. Це може призвести до виходу з ладу компресора кондиціонера.

Як же зрозуміти, що кондиціонер у машині потребує дозаправки? Існує кілька простих способів оцінки стану клімат-контролю. Якщо увімкнений кондиціонер при зовнішній температурі вище 25 градусів легко охолоджує повітря в салоні до 17 градусів Цельсія, система працює справно. Якщо ні, то наступний крок – глибша діагностика. У більшості автомобілів можна виявити спеціальне “око” на картері компресора або на сполучному патрубку, який веде до компресора. Ця скляна “бульбашка” призначена для візуальної перевірки рівня холодоагенту в системі, якщо холодоагент в ньому відсутній, потрібно негайно вирушати в спеціалізований сервіс.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!