Водіям нагадали, як дізнатись про порушення з камер автофіксації

Після відновлення роботи системи автоматичної фіксації порушень ПДР 128 камер цілодобово фіксують перевищення швидкості на автодорогах.

Як передає AMPERCAR.com, про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Він нагадав, що дізнатися про факт фіксації порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксований в автоматичному режимі, можливо:

  • через веб-сайт МВС bdr.mvs.gov.ua
  • офіційний мобільний застосунок МВС України — «Штрафи ПДР».

Мобільний застосунок дозволяє не лише сплатити штрафи, які вже винесені, а й оперативно отримувати повідомлення про нові постанови або зміни їх статусу. Також в застосунку є інформація про розміщення на карті камер автоматичної фіксації порушень ПДР.

«Мобільний застосунок “Штрафи ПДР” особливо стане в нагоді тим водіям, які не є власниками транспортного засобу, тому що після фіксування порушення повідомлення поштою прийде безпосередньо власнику авто або відповідальному користувачеві. Застосунок же дозволяє будь-якому користувачеві, який оформив підписку, отримати штрафи для цього транспортного засобу. Застосунок завжди з вами у телефоні, тому навіть якщо ви рідко буваєте вдома, завжди дізнаєтесь першим про винесення постанов», – йдеться у повідомленні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!