Водіям нагадали про штраф за непристебнутих пасажирів

Як правило, поліція штрафує водія, який був непристебнутий ременем безпеки. Водночас рідкісним явищем було притягнення до відповідальності водія за непристебнутих пасажирів. Проте тепер за це почали штрафувати і кермувальників транспортного засобу.

В одній з таких ситуацій, правоохоронці зупинили автомобіль та побачили, що водій був пристебнутий ременем безпеки. Однак пасажир на задньому сидінні такими ременями безпеки не користувався. Співробітники поліції склали відносно водія постанову про притягнення його до адміністративної відповідальності за частиною 5 статті 121 КУпАП з накладенням штрафу 510 грн.

У постанові вказали, що водій порушив вимоги пункту 2.3. ПДР, а саме «перевозив пасажира, який не був пристебнутий ременем безпеки».

Зазначимо, відповідно до пункту 2.3.в ПДР на автомобілях, обладнаних ременями безпеки, водій зобов’язаний особисто користуватися ними та не перевозити не пристебнутих пасажирів.

Відповідно до частини 5 статті 121 КУпАП порушення правил користування ременями безпеки передбачає накладення штрафу в розмірі 510 грн.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело Дорожній Адвокат