Від 340 до 1700 грн: які штрафи чекають водіїв з 17 березня

Командир батальйону в управлінні патрульної поліції Києва Євген Зборовський нагадав, що з 17 березня вступають в силу зміни до законодавства, які стосуються водіїв. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Чудові зміни, які додадуть трішки порядку і поваги на дорозі.

На що потрібно звернути увагу найбільше законослухняним водіям, на мою думку.

Перевищення швидкості на 50 км/год – 1700 грн. Суттєвий штраф за суттєве перевищення. Перевищення швидкості у нас вважається чимось загальноприйнятим, але це головна причина травмування на дорогах.

Ніхто не забирає безкарне перевищення у +20 км/год, але за +50 потрібно буде заплатити суттєву суму до бюджету.

За перевищення швидкості більше 20 км/год штраф залишається невеликим – 340 грн. В обох випадках при автоматичній фіксації на стаціонарні камери залишається 50% знижка. При фіксації патрульним за допомогою Трукаму знижок не передбачено.

Штраф за брудний, неосвітлений, заклеєний чи відсутній номерний знак – 850 грн. Будьте уважніші до свого транспортного засобу, номер має бути чистий і добре видимий, інакше це може трактуватись як спосіб уникнути камер автоматичної фіксації.

Штраф за непристібнутий пасок безпеки збільшено в 10 разів – 510 грн. Давно пора, і думаю, що серед моїх друзів немає тих, хто не розумів би важливості пасків безпеки.

Тому пристібайтеся, не перевищуйте і будьте в безпеці!», — йдеться у повідомленні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...