Вчені знайшли спосіб, як заряджати електрокари під час руху

Учені з Корнельського університету в США працюють над технологією, яка дозволить раз і назавжди вирішити проблему з підзарядкою автомобільних батарей. Це так звана технологія бездротової зарядки електричних машин, яку американські вчені запозичили у Ніколи Тесла.

За словами науковців, незабаром, щоб поповнити запас енергії, не потрібно буде шукати найближчу зарядну станцію. Електромобілі зможуть поповнювати ресурс своєї батареї просто під час руху. Для цього всі шляхи у США хочуть обладнати спеціальними смугами для підзарядки. Щоб зарядити батареї «електрички» достатньо буде з’їхати на таку смугу і продовжити рух нею.

Учені пропонують вбудовувати в полотно доріг особливі металеві пластини, які будуть підключені до лінії електропередач та високочастотного інвертора. Саме такі пластини і створять необхідні змінні електричні поля, які будуть взаємодіяти з пластинами на днищі електромобілів.

Як зазначається, завдяки новій технології повністю зарядити батарею невеликого електрокара (наприклад, Nissan Leaf) вдасться за кілька годин їзди.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!