В Європі зупинена робота заводів Toyota і Jaguar Land Rover

Японська автомобілебудівна корпорація Toyota Motor прийняла рішення призупинити роботу двох своїх заводів у Великобританії і одного підприємства у Франції в зв’язку з поширенням нового різновиду коронавирусної інфекції. Як повідомив у вівторок телеканал NHK, працівники цих підприємств будуть достроково відправлені на різдвяні канікули.

Заводи зупиняються в першу чергу через проблеми з транспортом, які серйозно впливають на відправку готової продукції і постачання деталями та вузлами. Зокрема, зупинено рух поїздів і автомобілів по тунелю під протокою Ла-Манш. За даними NHK, це серйозно позначилося на роботі підприємств Toyota Motor.

Тим часом, Jaguar Land Rover призупинив виробництво седанів Jaguar XE і XF на заводі в Касл Бромвіч після того, як постачальники компанії зірвали постачання компонентів через пандемію коронавірусу. Оскільки прем’єра флагманського XJ нового покоління відкладена, концерн Jaguar Land Rover тимчасово призупинив все виробництво седанів.

За інформацією газети The Guardian, складання седанів і універсалів сімейств Jaguar XE і XF припинилася 7-8 грудня, а закінчиться простий тільки в переддень Різдва 25 грудня. Як відзначають в Jaguar Land Rover, припинення виробництва пов’язана виключно з браком компонентів, а не з низьким попитом з боку клієнтів. У компанії заявили, що «працюють з постачальником, щоб розв’язати проблему і мінімізувати її вплив на замовлення клієнтів».

Джерела уточнюють, що частина заводу Jaguar в Касл Бромвіч, на якому випускають спорткари F-Type, функціонує в штатному режимі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело nhk.or.jp