В Європі запустили перші електричні автобуси IVECO

В італійському місті Болонья з’явився перший електричний автобус IVECO E-Way. Електробус поставила місцевому перевізнику компанія TPER.

Новий електричний автобус має середню пасажиромісткість, а його довжина сягає 9,5 метрів. Протягом перших місяців цього року, в Болоньї з’явиться ще два таких електробуси.

За повідомленнями пресслужби IVECO Bus, ці машини стануть першими представниками лінійки електробусів середньої пасажиромісткості, поставленими на європейський ринок.

Електробус E-Way – новий представник сімейства автомобілів IVECO на електротязі. Зазначається, що лінійка електробусів марки зараз одна з найбільших на ринку: клієнти можуть вибрати чотири варіанти довжини кузова, три типи зарядки, три типи акумуляторних батарей.

Крім того, компанія надає кваліфіковане обслуговування системи електроприводу. Електробуси даної моделі відрізняються універсальністю та можуть перевозити до 69 пасажирів.

Відомо, що рама, на якій побудований новий електробус IVECO виготовляється з нержавіючої сталі. У ній розміщується індукційний електричний мотор Siemens потужність якого становить 160 кВт. Він “харчується” від блоків акумуляторних батарей, розташованих на даху і в задній частині автобуса.

За ніч, за даними виробника, акумуляторні батареї заряджаються до 245 кВт. Після шести годин зарядки електробус готовий вийти на лінію й “відпрацювати” повну зміну.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело sustainable-bus.com