В Європі водіїв почнуть штрафувати за недотримання дистанції між автомобілями

У Європі з’явилися камери, які стежать і за дотриманням дистанції між автомобілями.

Відстежує дистанцію камеру відчувають в графстві Нортгемптоншир, Великобританія.

На трасі M1 вона реєструє в середньому по 419 порушників в день. Поки їх не штрафують: поліція тільки розсилає попередження.

Як пише Daily Mail, камера спрацьовує на учасників руху, які їдуть позаду іншої машини з інтервалом менше двох секунд. Таким чином, змиритися НЕ дистанція, а часовий проміжок.

З точки зору того факту, що для різних швидкостей величина безпечної відстані між транспортними засобами буде змінюватися, такий універсальний підхід цілком логічний.

Глава департаменту безпеки дорожнього руху держкомпанії Highways England Джеремі Філіпс сказав, що нові камери створені, щоб «інформувати водіїв про їх поведінку і сприяти підвищенню культури водіння».

За даними держкомпанії Highways England, що відповідає за експлуатацію та технічне обслуговування швидкісних магістралей, недотримання безпечної дистанції є причиною кожного восьмого ДТП на трасах в Великобританії.

Нова камера вже виявила і злісних порушників. Дехто з водіїв 12 раз потрапили в їх поле зору за два місяці. При цьому поки нагляд здійснюється лише над ділянкою протяжністю 150 метрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!