В Європі прийом замовлень на електричний Volkswagen ID Buzz розпочнеться вже завтра, оголошено ціни

На території США концерн Volkswagen має намір розпочати продаж електричного мінівена ID. Buzz тільки з 2024 року, оскільки адаптована для місцевого ринку модель збиратиметься там же, а ось європейці зможуть оформити замовлення на практичний транспортний засіб вже завтра за ціною від 64581 євро у Німеччині. Серійні машини надійдуть до клієнтів не раніше осені.

Це вже четверта модель електромобіля сімейства ID, що виходить на європейський ринок, і місцевим покупцям мінівен завжди буде доступний у версії з тяговою батареєю ємністю 77 кВт·год. Запас ходу, який вона забезпечить в умовах наявності приводу тільки на одну вісь, залежатиме від виконання мінівену: пасажирська п’ятимісна версія отримала розрахунковий пробіг на одному заряді 421 км за циклом WLTP, у вантажного фургона він на 3 км більше. Єдиний електромотор потужністю 150 кВт здатний розвивати момент, що крутить, 310 Н·м. При використанні зарядної станції постійного струму потужністю 170 кВт, запас ходу можна відновити з 5 до 80 % номінальної ємності батареї приблизно за 30 хвилин.

У стандартній комплектації передбачені не тільки світлодіодні фари, а й пристойний набір автоматичних помічників водія, включаючи функцію утримання в смузі, ухилення від перешкод при екстреному гальмуванні та допомоги при паркуванні. Знову ж таки, деякі з функцій вимагатимуть доплати — наприклад, версія асистента з паркуванням із запам’ятовуванням траєкторії в’їзду і виїзду на місце стоянки. Адаптивний круїз-контроль також потребує доплати.

У стандартному оснащенні, крім 5,3-дюймової панелі приладів у районі керма, передбачається 10-дюймовий дисплей мультимедійної системи на центральній консолі, який у більш багатих комплектаціях замінюється на 12-дюймовий. Передбачено три порти USB-C, два з яких розташовані ближче до водія та один – до пасажира. За доплату можна отримати знімний бокс між сидіннями першого ряду, де є додаткові порти USB-C, але майданчик для індуктивної зарядки смартфона передбачений в базі.

Зсувні двері з боків та система кругового підсвічування простору біля машини передбачені у стандартній комплектації, але електропривід бічних та задніх дверей можна отримати тільки за доплату, як і систему підсвічування дверних ручок зовні. Матричні фари з динамічним управлінням пучком світла і задня оптика з динамічними покажчиками повороту теж входять в опціональний пакет. Підігрів керма також можна отримати тільки за доплату, причому у зв’язці з іншими не найдешевшими функціями.

Задній ряд сидінь складається у пропорції «1:2», нахил спинок сидінь регулюється. У стандартній конфігурації багажне відділення дозволяє вмістити 1121 літр вантажного об’єму до підвіконної лінії, об’єм майже подвоюється під час складання заднього ряду та завантаження під стелю. Система трансформації вантажного простору, що дозволяє організувати рівний майданчик від багажних дверей до переднього ряду сидінь, доступна за доплату.

Крім пасажирської версії ID. Buzz, європейцям доступна для замовлення й вантажна версія мінівену за ціною від 54 430 євро, якщо говорити про ринок Німеччини. Ціни в інших країнах регіону можуть змінюватись, як і субсидії на купівлю електротранспорту, що надаються місцевою владою. Volkswagen нагадує, що до 2030 року розраховує довести частку електромобілів до 70% в асортименті легкових машин, що продаються в Європі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело volkswagen-newsroom.com