В Україні змінили правила паркування авто

В Україні змінили правила паркування автомобіля. Про це йдеться на офіційному сайті Кабміну, пише MMR.

Зокрема, паркування на тротуарах розміщувати заборонили. Крім того, інспектори з паркування отримають статус уповноваженої особи виконавчого органу місцевого самоврядування.

Також до переліку нововведень входить:

– вводиться поняття системи контролю відплати послуг. Йдеться про встановлення ПЗ, яке дозволить в режимі реального часу відслідковувати, чи заплатив водій за парковку;
– вартість парковки місцева влада зможе визначати, виходячи з реального попиту на місця;
– на парковках обов’язково повинні бути зарядні пристрої для електромобілів. За заборону ними користуватися вводиться відповідальність;
– повинен бути передбачений розрахунок за паркування банківською картою з обов’язковою видачею чека;
– паркомати тепер необов’язкові, замість них можна використовувати інше обладнання, що дозволяє фіксувати факт оплати;
– при оплаті потрібно буде вказувати не тільки час, а й номер авто – щоб уникнути схем, коли водії просто передають один одному талони.

“В Україні вводяться сучасні та комфортні умови паркування автомобілів, які збалансують інтереси осіб з інвалідністю, пішоходів, автомобілістів, суб’єктів господарювання та забезпечать розвиток системи паркування в Україні на європейському рівні”, – заявили в уряді.

У Кабміні впевнені, що документ покращить якість послуг з паркування, збільшить доходи місцевих бюджетів, буде стимулювати використовувати майданчики для паркування з максимальною ефективністю.

Також зміни в правилах дадуть органам місцевого самоврядування додаткові важелі для вирішення транспортних проблем у населених пунктах, говориться в повідомленні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!