В Україні зменшилися продажі комерційних авто

Як зазначає портал Укравтопром, минулого місяця на українському ринку на 15% впали продажі нових комерційних авто в порівнянні з січнем цього року. В той самий час зазначається, що у лютому 2021 року в порівнянні з лютим 2020 помічено невелике зростання – реалізація нових комерційних автомобілів склала 765 одиниць (+7%).

“Минулого місяця в Україні було реалізовано 765 нових комерційних автомобіля, що на 7% більше, ніж в лютому 2020 року, але в той самий час на 15% менше результату попереднього місяця”, – йдеться в повідомленні Укравтопрому.

Серед нових комерційних авто у лютому 2021-го найбільшим попит мали автомобілі Renault, які охопили майже 25% всього комерційного сегмента українського ринку.

При цьому реєстрації нових комерційних автомобілів Renault в лютому збільшилися майже на 74% в порівнянні з лютим минулого року – до 186 одиниць.

Другу сходинку займають комерційні автівки марки Fiat, реєстрації яких скоротилися на 39% до 106 одиниць.

Замикає трійку лідерів Peugeot – 97 автівок (+ 28%).

Зазначається, що всього за січень-лютий цього року було зареєстровано 1 666 нових комерційних автомобілів, що на 6% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело ukrautoprom.com.ua

Коментарі
Завантаження...