В Україні збільшили штраф за їзду в п’яному вигляді

Депутати Верховної Ради прийняли новий законопроєкт, який посилює відповідальність за їзду в стані сп’яніння: алкогольного або наркотичного. Як зазначають автори розробленого документа, за перше порушення тепер українським автомобілістам потрібно буде заплатити 17 тисяч гривень (раніше було 10 200 гривень). Плюс порушника автоматично позбавлять водійських прав терміном на рік.

За друге порушення протягом року потрібно буде сплатити 34 тисячі гривень та автомобіліста буде позбавлено водійських прав на 3 роки (було 20 400 гривень).

За третє порушення протягом року доведеться заплатити 51 тисячу гривень з конфіскацією авто та позбавленням прав строком на десять років (раніше було 40 800 гривень).

Крім того, змінилися штрафи за другі порушення. Так, за перевищення максимально дозволеної швидкості більше ніж на 20 кілометрів на годину штраф збільшено до 340 гривень (раніше було 255 гривень). Якщо перевищите швидкість до 50 кілометрів на годину, то потрібно буде заплатити 1500 гривень (раніше було 510 гривень). За керування без прав штраф зараз становить 3400 гривень (раніше було 510 гривень).

За керування з непристебнутим ременем штраф складає зараз 510 грн (раніше було 51 грн). За непропуск швидкої допомоги або інших екстрених служб – 680 гривень.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело apostrophe.ua