В Україні “засвітився” культовий спорткар BMW за $200 тис з незвичайним тюнінгом

У Львові сфотографували знаменитий родстер BMW Z8 2023 року. Ексклюзивний спорткар є великою рідкістю не тільки в Україні, а й по всьому світу. Знімки опублікували на сторінці supercars_ua в Instagram, пише ФОКУС.

Загалом з 1998 по 2003 роки випущено лише 5703 BMW Z8. Зараз ціна таких родстерів легко перевищує 200 тисяч доларів. Спорткар запам’ятався, як авто Джеймса Бонда: він знявся у фільмі “І цілого світу мало”, де його розрізало навпіл циркулярною пилкою.

Спорткар BMW Z8 — творіння знаменитого дизайнера Генріка Фіскера, який також відомий за Aston Martin V8 Vantage і Fisker Karma. Його елегантний зовнішній вигляд виконаний у дусі знаменитого BMW 507 1956 року. У авто довгий капот, краплеподібні фари і вигнута задня частина. Саме цей BMW Z8 отримав дивний і навіть суперечливий тюнінг. Його оснастили дверима в дусі Lamborghini. Як правило, настільки раритетні авто не допрацьовують подібним чином, адже це знижує їхню вартість.

Кабріолет оснащений 4,9-літровим V8 від культового седана BMW M5 E39. З 6-ступінчастою механічною КПП спорткар BMW Z8 розганяється до 100 км/год за 4,7 с, а його максимальна швидкість обмежена на позначці 250 км/год.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!