В Україні запустили пільгове кредитування на старі авто

Компанія АІС запустила спеціальну програму продажу старих авто у кредит. Поки що тільки для військовослужбовців. В рамках спільної програми з “ОТП Банк” військовим пропонується придбати автівку з пільговою ставкою по особливій програмі кредитування.

Зазначається, що отримати кредит на машину можуть всі військовослужбовці незалежно від роду військ або звання. Оформити кредит можна на дуже вигідних умовах:

– термін кредитування від до 12 місяців;
– процентна ставка 0,01%;
– без початкового внеску та без застави;
– при цьому немає обмежень авто по пробігу й року випуску автомобіля;
– нема потреби нотаріального оформлення договору;
– без обов’язкового страхування КАСКО і життя.

До покупки по цій кредитній програмі доступний цілий ряд автівок в доброму стані: Toyota, Citroen, Audi, Lexus, Skoda, Mitsubishi та інші. Крім того, доступні популярні корейські моделі: Hyundai Santa Fe, Hyundai Tucson, Hyundai Sonata, Hyundai Grandeur, Hyundai Elantra, Kia Optima, Kia Rio, Kia Picanto, Kia Sportage та інші.

Зазначається, що пропоновані автомобілі 2010-2017 років випуску, як з бензиновими й дизельними двигунами, так і вже установкою ГБО. При цьому всі авто обладнані коробкою “автомат”.

Також за цією програмою доступні наступні “американці”: Volkswagen Jetta, Volkswagen Tiguan, Honda CR-V, Chevrolet Cruze, Mazda 3, Mazda 6, Mazda CX-5, Ford Focus, Ford Escape.

Як зазначають в компанії АІС, пропоновані до покупки в кредит автівки в гарному стані, розмитнені, сертифіковані й доступні до покупки в наступних містах: Київ, Запоріжжя, Житомир, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Суми, Харків, Чернігів, Черкаси.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autoconsulting.com.ua