В Україні запрацювала електронна “Зелена карта” – виїхати за кордон українським водіям буде простіше

З 1 вересня в Україні нарешті запрацювала електронна “Зелена карта”, що дозволить значно спростити процес перетину кордону українським водіям. Про відповідні зміни повідомили на сайті Моторного (транспортного) страхового бюро України.

“Страховики – повні члени МТСБУ (компанії, які мають право укладати договори міжнародного страхування “Зелена карта”) з 1 вересня запропонують автовласникам можливість укладання таких договорів в електронному вигляді”, – йдеться у повідомленні.

Процедура оформлення електронної “Зеленої карти” буде ідентичною до процедури оформлення договору обов’язкового страхування в електронному форматі:

  • Власник автомобіля вносить відповідні дані для укладання договору у відповідну форму на сайті страховика;
  • Після отримання інформації страховик формує пропозицію щодо договору міжнародного страхування та надсилає пропозиції на пошту вказану при реєстрації;
  • Власник авто підписує електронний договір через інформаційну систему страховика відповідно до законодавства та оплачує страхову премію;
  • Електронний поліс оформляється майже відразу і страховик отримує pdf-файл із чорно-білим сертифікатом “Зелена карта”, а також візуальну форму та інформаційний лист.

При цьому в МТСБУ зазначили, що людина, яка оформила електронний сертифікат, має роздрукувати pdf-файл, щоб пред’являти паперову версію документа відповідно до міжнародних законів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело auto.bigmir.net