В Україні з’являться нові автомобільні номери

Приватним компаніям дозволили виготовляти автомобільні номери. Вони зможуть не лише виробляти самі номерні знаки, але й обирати комбінації цифр та літер. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий.

За його словами, суб’єкти господарювання, які планують зареєструвати свою діяльність з виготовлення номерних знаків, мають подати до Головного сервісного центру МВС необхідний перелік документів. Після погодження Головним сервісним центром МВС впродовж 5 днів, суб’єкта господарювання приєднують до відповідного Реєстру. Це надасть можливість здійснювати відповідну господарську діяльність.

Суб’єкти господарювання зможуть виготовляти номерні знаки з окремими буквено-цифровими комбінаціями із серіями ОА, ОВ, ОС, ОЕ, ОН, ОІ, ОК, ОМ, UB, UC, AG, AJ, DB, NA. Це врегульовано наказом МВС України від 30 січня 2024 року № 53. Тобто процес присвоєння буквено-цифрової комбінації, виготовлення й видачі номерних знаків буде ще більш прозорим і позбавленим можливого втручання посадових осіб.

Поки що жоден суб’єкт господарювання не включений до Єдиного реєстру транспортних засобів.

Нагадаємо, українці замовили 5 тисяч посвідчень водія з міжнародною доставкою у Європу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!