В Україні виставили на продаж найстрашніший Mercedes-Benz

В Рівенській області у с. Рокитне виставили на продаж Mercedes-Benz 450 SL 1976 року. За унікальне купе просять 7900 доларів, хоча воно й знаходиться в моторошному стані.

Мало того, що цей автомобіль іржавий, так він ще прикрашений дуже дивним тюнінгом. Схоже, хтось дуже бажав “скреативить”, але вийшло реально моторошно та, відверто кажучи, невдало.

Автівка має повністю нову передню частину з величезної трипроменевою зіркою і двоповерховими фарами. Ззаду з’явився великий спойлер, який дисгармонує з загальним зовнішнім видом.

Під капотом Mercedes 450 SL встановлено 4,5-літровим двигун V8 потужністю 225 кінських сил. Агрегується мотор зі 4-діапазонною АКПП. Заявлений пробіг авто – 290 000 кілометрів. Як стверджує продавець, авто заводиться й навіть їде.

Треба зазначити, що велика частина елементів кузова сильно поржавіли. Судячи з фото, власник автомобіля намагався власноруч зробити тюнінг, але спроба провалилася. Передню частину машини повністю змінили, додавши величезних розмірів фірмову “зірку”.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело topgir.com.ua