В Україні виготовили партію спецавтомобілів на базі IVECO (фото)

Український виробник фургонів і кузовів для вантажних автомобілів Polycar представив аварійно-ремонтні майстерні газової служби. Спеціалізовані машини оснащені найсучаснішим обладнанням.

Про це повідомляє Аmpercar з посиланням на пресслужбу компанії-виробника.

Новинки являють собою міні-майстерні, в яких можна виконувати найширший спектр робіт слюсарно-збирального характеру. У технологічному відсіку, де будуть працювати співробітники аварійної служби, вже є верстак, оснащений потужними слюсарними лещатами. Столешня біля верстата має значну площу, що дозволяє розмістити не ній різні великогабаритні вироби, масу деталей, необхідних для збірки (або розбирання) вузлів, потрібний для цього інструментарій та матеріали.

Фургони створено на базі моделі IVECO із стандартною тримісною кабіною. Автомобілі мають потужний підрамник, виготовлений з гнутого профілю.

Зовні фургон та кабіна мають традиційний для аварійних служб жовтий колір згідно ДСТУ. Всередині – все що потрібно для працівників газової служби.

Нагадаємо, раніше компанія Polycar виготовила партію спеціальних аварійних автомобілів на базі Fiat Ducato для служб електропостачальних підприємств.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...